We're the best сeramic company

  • KERAMRESOURCE
  • KERAMRESOURCE
  • KERAMRESOURCE

Про компанію

Товариство “КЕРАМРЕСУРС” було утворено в 2006 році в формі товариства з обмеженою відповідальністю з метою дослідження та подальшої промислової розробки  Русинівського родовища вогнетривких глин, розташованого на території Костянтинівського району Донецької області с. Русин Яр.

Дане родовище знаходиться на площі більше 300 га. Землі знаходяться у власності підприємства.

Первісне  дослідно-промислове дослідження  та розробка  здійснювалися на підставі отриманного Спеціального дозволу  на користування надрами № 2919 від 14.12.2006 р., терміном на 5 років.

Визначивши та захистивши запаси  глин даного родовища (Протокол Державної комісії України  по запасах корисних копалин при Міністерстві охорони навколишнього природнього середовища України від 29.11.2010 р. № 2117), нашому підприємству Державною службою геології та надр України для подальшої промислової розробки  видано Спеціальний дозвіл на користування надрами від 27.12.2011 р. № 5441 терміном на 20 років.

Підприємство успішно функціонує. Глина, що видобувається на Русинівському родовищі, використовується в якості сировини для керамічної промисловості як в Україні, так і по за її межами.

Видобуток глини ведеться по 8 сортах, кожен з яких уникальний та знаходить своє застосування в різних галузях.

                                                            Публічна інформація.

Звіт незалежного аудитора за 2018 рік.