We're the best сeramic company

Про компанію

Товариство “КЕРАМРЕСУРС” було утворено в 2006 році в формі товариства з обмеженою відповідальністю з метою дослідження та подальшої промислової розробки  Русинівського родовища вогнетривких глин, розташованого на території Костянтинівського району Донецької області с. Русин Яр.

Дане родовище знаходиться на площі більше 300 га. Землі знаходяться у власності підприємства.

Первісне  дослідно-промислове дослідження  та розробка  здійснювалися на підставі отриманного Спеціального дозволу  на користування надрами № 2919 від 14.12.2006 р., терміном на 5 років.

Визначивши та захистивши запаси  глин даного родовища (Протокол Державної комісії України  по запасах корисних копалин при Міністерстві охорони навколишнього природнього середовища України від 29.11.2010 р. № 2117), нашому підприємству Державною службою геології та надр України для подальшої промислової розробки  видано Спеціальний дозвіл на користування надрами від 27.12.2011 р. № 5441 терміном на 20 років.

Глина, що видобувається підприємством, відвантажується провідним світовим компаніям-виробникам кераміки в страни Східної Європи, СНД та Азії.

Транспортування глини здійснюється:

  • – вантажними автомобілями;
  • – залізничним сполученням;
  • – морським шляхом.

Відвантаження глини зі складу ТОВ “КЕРАМРЕСУРС” здійснюється автомобільним та залізничним транспортом. Морські перевезення йдуть з наступних портів: ДП СК “Ольвія” (м.Миколаїв), ДП “Морський торгівельний порт Чорноморськ” (м.Чорноморськ),  ДП “Мариупільський морський торгівельний порт” (м. Мариупіль).

Відстань до портів:

Одеса         – 928 км.
Чорноморськ    – 953 км.
Бердянськ      – 405 км.
Мариупіль    – 203 км.
Миколаїв– 748 км.